YUI info

24. april 2011 at 15:13 | Misaki
name: YUI
real name: Yoshioka Yui
birth: 26. 03. 1987, Fukuoka,Japan
high: 155cm
weight: 45 kg
blood type: AB
Hobbies: reading,playing on guitar,badminton
favourite place:Shingu beach, Niimiya sea
YUI začala psát písničky v 9.třídě. V 16 letech,na doporučení přátelů,začala studovat skladatelskou a kytaristickou školu ve svém rodném městě Fukuoka. Usilovala o to stát se profesionálkou, kytaru nosila stále s sebou a zpívala na určitých místech jako mořské pobreží Shingu a uprostřed ryžových polí v Kaminofu.
Její profesionální kariéra začala v březnu 2004 kde zazpívala 3 songy na konkurzu Sony Music Japan.


Official site : http://www.yui-net.com
Singles:
[2005.02.23] Feel my soul
[2005.06.22] Tomorrow's way
[2005.11.09] Life
[2006.01.18] Tokyo
[2006.06.14] Good-bye days
[2006.09.20] I remember you
[2007.01.17] Rolling Star
[2007.03.07] Cherry
[2007.06.13] My Generation
[2007.09.26] LOVE & TRUTH
[2008.02.27] Namidairo (Tear-coloured)
[2008.03.10] Laugh away (Digital Release)

Albums:
[2006.02.22] From me to you
[2007.04.04] Can't buy my love
[2008.04.09] I LOVED YESTERDAY

Films:
[2006.06.17] Taiyou no Uta
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama